World of Tanks neboli přesun do bitvy

Tanky, které můžete vidět také ve hře World of Tanks.

World of Tanks je dobře známou akční hrou. Její popularita je stejná, jako u akční adventury GTA. V tomto případě se však neproháníte ulicemi v ukradeném autě, ale sedíte v obrněném tanku a snažíte se zneškodnit nepřítele. MMO free to play hra, v níž není o akci nouze.

  • Tankové bitvy z 20. století
  • Různé herní módy
  • Odlišné pohledy

Tento herní titul je hodně známý také pod zkratkou WOT. Jeho popularita je bezpochyby sáhodlouhá, což dokazuje více jak tři miliardy uživatelů. Ti se pochopitelně nachází po celém světě. Aktivních hráčů je necelých 200 milionů.

Poznejte World of Tanks do detailu

Jestliže chcete proniknout do tajů této populární hry, začněte pěkně od začátku. Vědět byste měli například to, že tento herní titul si můžete zahrát na různých platformách. Není to pouze Microsoft Windows nebo macOS, jak by si mohl, kdo myslet. Nabízí se i podpora herních konzolí a mobilních operačních systémů Android a iOS.

PředmětInformace
První vydání2010
ŽánrAkční MMO
VydavatelWargaming
VývojářWargaming
Základní informace týkající se hry WOT.

World of Tanks se díky svému celosvětovému úspěchu pyšní také řadou nejrůznějších ocenění. Dokazuje to například Golden Joystick Awards. Mimo jiné má WOT dva záznamy v Guinnessově knize rekordů, a to díky počtu současně hrajících hráčů.

Vyberte si mapu a pusťte se do bitvy

Hra jako taková je hodně bohatá. Nabízí kupříkladu několik typů odlišných bitev. Můžete si vybrat čínskou stranu, vietnamskou, ruskou, korejskou, severoamerickou a evropskou. Tomu pochopitelně odpovídají i věrné kopie tanků. K dispozici jsou navíc desítky reálných map. Existují i rozdílné režimy bitev. Někoho osloví náhodné bitvy, jiný dá raději přednost frontové linii, historickým bitvám a hodnoceným bitvám.

World of Tanks se zároveň pyšní odlišnou kategorií vozidel, takže ve výsledku nemusíte řídit jen propracované kopie skutečných tanků. V rámci bitev pochopitelně vznikají přehledné statistiky, což Vás nutí posouvat se neustále kupředu. WOT je herní zábavou na hodně dlouhou dobu, o čemž se můžete přesvědčit sami.

cs_CZČeština