VLT automat umožňuje výhru velkého jackpotu

Moderní VLT automaty v novém kasinu.

Pokud jde o hrací automaty, lze se setkat s různými variantami. V jednom z našich předchozích článků představujeme mechanické a digitální automaty. Zároveň odhalujeme téma VLT automat. Právě dnes se mu budeme věnovat podrobněji. Prozradíme Vám, co se za ním vlastně ukrývá.

Video Loterijní Terminál

Název tohoto podnadpisu do jisté míry vše prozrazuje. VLT automat představuje v podstatě video loterní terminál. Ten se mnohdy označuje, jako videoterminál. Svým fyzickým vzhledem do značné míry připomíná klasické výherní automaty. V případě VLT automatů je však trochu odlišně řešeno samotné fungování. Nejde totiž o jeden automat, ale o automaty propojené do velké sítě. V rámci tohoto modelu lze čerpat i patřičné benefity. Tohle zkrátka není Baccarat.

VLT automat – Otázky a odpovědi

Výše uvedený popis v mnoha čtenářích jistě vyvolává otázky, k čemu vlastně takové propojení VLT automatů do jedné velké sítě je? Odpověď na to, včetně mnohých dalších důležitých informací naleznete níže.

Proč jsou VLT automaty zapojeny do velké sítě?

Je to z toho důvodu, že z každé sázky jde část peněz na velký jackpot. Ten není počítán v rámci jediného výherního automatu, ale v rámci celé sítě automatů. Díky tomu dochází ke zvyšování jackpotů velkou rychlostí.

Jak vypadá VLT automat?

VLT automaty jsou hodně podobné těm klasickým výherním. Nabízí ale podstatně více herních možností a zábavy. Herní vývojáři do těchto automatů pravidelně dodávají nejrůznější hry.

Jak vysoké jsou jackpoty ve světě?

Vzhledem k tomu, že velká kasina mají bohatou síť navzájem propojených VLT automatů, mohou jackpoty dosahovat milionů eur nebo amerických dolarů.

Jak se k VLT automatům staví česká legislativa?

Zjednodušeně řečeno velice negativně.

Fungují tyto automaty také v online světě?

Ano, díky tomu, že jsou napojeny do moderní hazardní sítě, nabízí i možnost online hraní v oblíbených online kasinech. Na světě je k dispozici spousta provozovatelů a poskytovatelů těchto hazardních služeb.