Hrací automaty jako věčný standard všech kasin

Hrací automaty patří k ikonám jakéhokoliv kasina.

Kasina po celém světě, to není jenom ruleta, poker, Baccarat a podobné hry. Neodmyslitelnou součástí těchto prostor představují také hrací automaty. Ty fyzické se mimochodem nachází i v nejrůznějších hernách. Jejich provoz je vždy pojí se speciální licencí. Proto je nemůžete najít úplně všude. Kasina těmto strojům vyčleňují speciální oblast, kde díky nim nabývá hra nejrůznějších podob.

Jak fungují hrací automaty?

Hrací automaty jsou zjednodušeně řečeno hrací zařízení, která umožňují vyhrát peníze. Ty musíte do automatu nejprve vhodit a zahrát si hru. Dnes už to pochopitelně nejsou jen automaty s válci, ale také ty digitální. Obvykle vyhrávají určité výherní kombinace čísel, obrázků nebo symbolů, jichž musíte docílit. Pro doplnění ještě uvedeme, že vynálezcem hracích automatů, respektive strůjcemfpcho jejich první podoby byl Charles Fay.

Druhy automatů a mnohé další informace

O stojících skříních s displejem se samozřejmě rozepíšeme trochu více, stejně, jako v našem předchozím článku Punto Banco. Jedny z nejoblíbenějších kasinových her mají pochopitelně i své dělení. S ním a s ostatními informacemi Vás nyní seznámíme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Jak jsou nazývány automaty s klasickým kotoučem?

Jde o mechanické VHP automaty. Ty fungují na velice jednoduchém principu. Prostřednictvím tlačítka roztočíte kotouče a po stisku dalšího tlačítka je zastavíte.

Co se stará o průběh takého točení kotoučů?

Je to samozřejmě speciální hrací software. Vy jste z pohledu hráče pouze iniciátoři daného úkonu.

Jak vypadají moderní hrací automaty?

Modernější zařízení jsou označována jako digitální a disponují LCD obrazovkou. Ovládány jsou obvykle dotykově. Kapitolou samou o sobě jsou pak výherní loterijní terminály.

Jaké je rozdělení automatů podle válců?

Nejčastěji jsou to automaty tříválcové, pětiválcové a ovocné automaty známé pod výrazem Fruit slots.

Jaké je dělení podle způsobu vyplácení?

V tomto směru se můžete setkat s výrazy, jakými jsou Multiplier, Bonus Multiplier, Multiple Payline, Buy a Pay a Progressive slots. Poslední jmenované se vyznačují speciálním jackpotem.

cs_CZČeština