Bezpečné uložení peněz na cestách

Bankovky připravené pro bezpečné uložení peněz na dovolené.

Bezpečné uložení peněz při cestování se hodí určitě každému. Ať už patříte mezi vyznavače relaxace na pláži nebo vyhledáváte světové treky. Ve všech případech je jasná jedna věc. Nikdo na cestách nechce přijít o své věci. Taková situace Vás jednat připraví o majetek a zároveň Vám zkazí dovolenou.

  • Cennosti
  • Peníze
  • Mobilní telefon

Mezi důležité věci patří také klíče. Vše výše zmíněné až na mobil nabývá celkem malých rozměrů. Nabízí se tedy přemíra možností, jak bezpečně uložit takové předměty a ochránit je před nenechavými zloději.

Opalovací krém jako alibi

Když se na pláži zloděj dostane k Vaší plážové tašce, co ho bude zajímat? Určitě to nebude opalovací krém, čehož byste měli využít. Prázdná tuba je totiž ideálním místem pro úschovu peněz, klíčů a podobných drobných cenností. V poslední době se do kurzu dostávají i přesnídávkové sáčky, které po vymytí nabídnou celkem dost nenápadného prostoru.

Bezpečné uložení peněz v praxi

A jaké další bezpečné uložení peněz existuje? Co byste řekli třeba na záložku do knížky? Když bude plná a dutá, skvěle do ní ukryjete papírové peníze, popřípadě platební karty. S ostatními tipy Vás podrobněji seznámíme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Co třeba trik s papírovými kapesníčky?

Ano, využít můžete i obal s vloženými papírovými kapesníčky. Mezi ně lze skvěle ukrýt klíče a peníze.

Jakou skrýš upotřebí hlavně dámy?

Každá žena s sebou nosí základní kosmetiku, ať už je to na pláž nebo kamkoliv jinam. Skvělou skrýš tak nabízí třeba prázdný obal od rtěnky.

Jak na pláži zamaskovat mobilní telefon?

Vhodným místem pro jeho uložení je ručník. Pokud se bojíte, že se Vám do telefonu dostane písek z pláže nebo voda, vložte ho ještě do uzavíratelného pytlíku.

Jak souvisí bezpečné uložení peněz a děti?

Pokud s Vámi na dovolenou jedou malé ratolesti, využijte jejich plínek pro úschovu cenností. Do plen se totiž většina zlodějů opravdu nedívá.

Jaká je nejlepší skrýš při cestování?

Jestliže se chcete vyhnout ztrátě cenností, pokud je nepotřebujete, nechte je v hotelovém trezoru.

cs_CZČeština