M-platba představuje snadný vklad do online kasina

Mobilní telefon, přes který je prováděna M-platba.

V současné době je možné provádět vklady do kasin nejrůznějšími způsoby. My se zaměříme na jeden konkrétní. Ten se označuje, jako M-platba. Pokud se s touto variantou nesetkáváte, prozradíme Vám o ní vše potřebné. Zjistíte, co si pod ní představit a jak vlastně funguje.

Základní definice M-platby

Ve své podstatě je M-platba bezhotovostní platbou. Možná nyní namítnete to, že totožná je i platba debetní nebo kreditní kartou. Jenže v tomto případě jde o platbu realizovanou skrze platební bránu mobilního operátora. Proto si zvolte hazardní společnost umožňující nabízející tuto volbu. V její prospěch hovoří především jednoduchost, o čemž Vás zanedlouho přesvědčíme.

M-platba v otázkách a odpovědích

Je pravdou, že ne každé online kasino nabízí M-platby svým klientům. Pokud si ovšem zvolíte hazardní společnost, která to umožňuje, budete rozhodně nadšeni. To ostatně dokazují i odpovědi na důležité otázky prezentované níže.

Kdo stojí za realizací M-platby?

Jsou to samozřejmě mobilní operátoři. V případě České republiky je řeč o společnostech Vodafone, O2 a T-Mobile, přes které můžete tento typ platby realizovat.

Jak vypadá M-platba ve skutečnosti?

Obvykle se k ní dostanete v okamžiku, kdy se přihlásíte ke svému účtu v daném kasinu. Při výběru vkladu dostanete možnost volby této varianty.

Co následuje potom?

V první řadě musíte vybrat mobilního operátora, jehož služeb využíváte. Následuje vyplnění telefonního čísla, v rámci něhož bude M-platba realizována. Na základě těchto informací dochází k přesměrování na platební bránu přes mobilního operátora. Výsledkem je potvrzení dané platby.

Co se děje po potvrzení M-plateb?

V ten okamžik jste opět přesměrováni na internetový portál daného kasina. Peníze jsou připsány na účet obratem a Vy se můžete bez starostí pustit do hazardních her.

Jsou s M-platbami spojeny i nějaké bonusy?

Ano, kasina považují M-platby za běžný vklad a pokud nabízí nějaký vkladový bonus, obdržíte ho i v tomto případě. Jeho výše se odvíjí od konkrétního kasina.

cs_CZČeština