Free spiny by měl znát každý nový hráč

Automat, u kterého můžete získat free spiny zcela zdarma.

Rozhodli jste se, že vyzkoušíte výherní automaty na internetu? A to prostřednictvím mobilních aplikací? Potom byste měli vědět o jedné důležité věci. Nemáme teď na mysli samotné pochopení výherních automatů. Bez toho se do hazardu ani nepouštějte. Naším dnešním tématem se stanou free spiny. Pro zasvěceného milovníka kasina nepůjde asi o žádnou novinku, všem ostatním nyní vysvětlíme to podstatné.

Co jsou to spiny?

Nejprve si pojďme prozradit, co jsou to vlastně free spiny. Výraz spin v hazardním slangu označuje jednu otočku automatu. To znamená jedno zatočení, které v reálném světě probíhá po stisknutí příslušného tlačítka na automatu. V tom virtuálním je to v podstatě totožné. Také stisknete tlačítko a domůžete se jedné točky na výherním automatu.

Free spiny a něco o nich

Nyní přichází na přetřes vysvětlení druhé poloviny výrazu. Slovo „free“ je asi mnohým známo. V překladu znamená „zdarma“. Když tedy v online kasinu narazíte na slovní spojení free spiny, jsou to vlastně bezplatná otočení na výherním automatu. O přidružených věcech se zmiňujeme prostřednictvím níže prezentovaných otázek a odpovědí.

Kdy jsou poskytovány točky zdarma?

Free spiny nabízí řada online kasin. Primárně jsou nedílnou součástí demo účtů, kde můžete točit výherním automatem zcela zdarma, protože nehrajete o reálné peníze.

Lze spiny získat i v případě reálných peněz?

Ano, právě některá kasina bezplatné zatočení dávají jako vstupní bonus. Někdy je však podmínkou nejprve vložit peníze na kasino účet.

Mají spiny i jinou formu?

Ve vybraných případech nemusí být bezplatné zatočení poskytováno formou zatočení automatem, nýbrž v podobě finanční odměny. Jednoduše získáte peníze na točky výherním automatem.

Je třeba si v případě free spinů dát na něco pozor?

Ano, některé bezplatné spiny jsou spojeny s expirací. Ta je nenávratná.

Kolik toček zdarma lze získat?

To závisí na konkrétní herně a poskytovateli služeb. Obvykle je to v řádu jednotek. Výhry však nabývají skutečných peněz, které jsou Vám připsány na účet. Výjimkou je pouze demo účet.