Kurzové sázení online jako alternativa kasina

Muž na fotbale využil kurzové sázení online sleduje zápas.

Pod hazardem si lze představit velkou spoustu věcí. Kasina patří nepochybně asi k tomu největšímu zastupiteli tohoto segmentu. Kromě rulety, pokeru a výherních automatů však můžete okusit i jiné oblasti, mezi které se řadí například loterijní sázení a kurzové sázení. Právě druhému jmenovanému se budeme v rámci online světa věnovat.

Co je to kurzové sázení?

Kurzové sázení je tak trochu jiný hazard nežli v kasinu. Jde o sázkové hry spočívající v uhodnutí výsledku, ať už se to týká sportovních utkání nebo jiných událostí. V dnešní době je možné sázet v podstatě na cokoliv. A to v kombinaci s příslušným kurzem. Kurz vypisuje vždy pořadatel takové sázkové hry. S tím mimochodem souvisí i formáty kurzů, které se mohou lišit. Více se dozvíte v následující tabulce.

Formát kurzuZápis kurzu
Desetinný1,25
Zlomkový16/13
Americký-150
Procentuální40 %
Jak se zapisují kurzy kurzového sázení?

V České republice se nejvíce setkáte s desetinným formátem kurzu. Ten se navíc může u různých sázkových kanceláří měnit, takže jeho volbu máte víceméně ve svých rukách.

Kurzové sázení online

V dnešní době samozřejmě nemusíte chodit do vzdálených sázkových kanceláří, kde si vsadíte na svého favorita. Současnosti jednoznačně dominují aplikace určené pro sázení online. Ty si můžete nainstalovat do svých mobilních telefonů a sázet v podstatě odkudkoliv. Alternativou je internetový prohlížeč v mobilu nebo v počítači.

Štěstěna spojená se znalostmi

Kurzové sázení se obecně může stát poměrně výdělečnou záležitostí. Na rozdíl od některých hazardních her známých z kasina k tomu ovšem potřebujete i něco více než pouhé štěstí. Jsou to znalosti daného oboru, na který sázíte. Například v oblasti sportovních utkání. To výrazně zvyšuje šance na úspěch. Pokud v rámci kurzového sázení vyhrajete, je Vámi vložená částka vždy násobena zvoleným kurzem. Odměna v případě online sázení na internetu je připisována v podstatě obratem, respektive po definitivním vyhodnocení zápasu. Jde zkrátka o zajímavou alternativu běžného online kasina.

cs_CZČeština